Hakkımızda

35 yıllık sektörel araştırma ve analizler sonucu, çiftçinin en ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara sunmak üzere hayata geçmiş ve her tarım koşulunda çiftçiye kazandırmayı hedef olarak benimsemiştir.


1986'dan beri sektörde faaliyet gösteren firmamız; 3 fabrikası ile 46.000 m2 kapalı ve 29.000 m2 açık alan olmak üzere, toplamda 75.000 m2'lik bir alana sahiptir. Doğanlar Tarım Makinaları bugün sahip olduğu modern makine parkuru ve üstün teknolojisi ile her türlü tarım aletlerini üretebilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca, kalite anlamında müşterilerin yıllarca güven ve beklentilerini başarıyla karşılamış bir firmadır.  

Deneyimli teknik ekibi, AR-GE grubu ve satış birimi ile hem yurt içi hem de yurt dışında birçok başarılı çalışmaya imza atmış olan firmamız; alanında öncü isim olmayı ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak çalışmayı kendisine hedef edinmiştir. 

AR-GE ekibi tarafından bilgisayar ortamında yapılan tasarımlar müşteri istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Ayrıca hammaddenin boyut kontrolü, analiz kontrolü, çatlak kontrolü ve dövülebilirlik kontrolü yapılarak uygunluğu kalite kontrol sorumlumuz tarafından onaylanır. Satın alınan parçanın malzeme, boyutsal ölçümleri hassas ölçüm cihazlarıyla ile teknik resim ve şartnameye uygun olarak testleri yapılır. Üretim esnasında ara kontroller yapılarak üretimin doğruluğu ve devamlılığı sağlanır.

- Dövme Proses Kontrolü

- Talaşlı İmalat Proses Kontrolü

- Dövme Kalıp İmalatı Proses Kontrolü

- Isıl İşlem Proses Kontrolü

- İndüksiyon Sertleştirme Proses Kontrolü

- Kaynak Proses Kontrolü

- Sac Kesim Büküm Proses Kontrolü

- Montaj Proses Kontrolü

- Boya Proses Kontrolü

Son olarak müşteri istek ve şartnamesine göre parçaların son kontrolleri numune ölçümü veya %100 kontrol olarak yapılmaktadır. Kalite yönetim sistemine sahip olan firmamız otomotiv sektöründe geçerli olan ISO TS 16949, ISO 9001 2015 sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Fabrikamız yurt içinde çalıştığı birçok firmanın yanı sıra Azerbaycan, İrlanda, Fransa, Hollanda, Almanya, İtalya, Rusya, Amerika, Brezilya gibi ülkelere de ihracat yaparak dünya çapındaki rekabet şansını da arttırmaktadır.

Sektöründe her zaman, kalite ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışan bir firma olarak, profesyonel kadrosu, hızlı teslimatı ve tasarımdan ürüne üretim anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanındadır.

Yükleniyor...