Gizlilik Sözleşmesi

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK

Doğanlar Tarım kullanıcıların  www.doganlaronline.com  sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Doğanlar Tarım işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Doğanlar Tarım kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Doğanlar Tarım kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Doğanlar Tarım’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.doganlaronline.comsitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Doğanlar Tarım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Doğanlar Tarım kullanıcılara ve kullanıcıların www.doganlaronline.comsitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Doğanlar Tarım işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.doganlaronline.comsitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Doğanlar Tarım’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.doganlaronline.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. 

 
Yükleniyor...