5`li 13 İNÇ 120*100 PROFİL YAYLI OTOMATİK PULLUK

WhatsApp Destek Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sosyal Medya'da Paylaşın

   
Ok SayısıNoAraAğırlık(KG)Güç(HP)
5'Lİ13 NO75 ARA93995 - 105

3-4-5-6 soklu olarak, profil gövde üzerinde 10-12-14-16” (inç) iş genişliğinde ayarlanabilir. Pulluklarımız; taşlı, sertleşmiş, bitkisel köklerle kaplı ve yeni ekime hazırlanan arazilerde kesintisiz sürüm sağlar. Traktörü yormaz, zaman ve yakıt tasarrufu sağlar.

    Pulluklarımızda iş genişliği cıvata bağlantılarının konumu değiştirilerek 10”-16” arasında ya da hidrolik piston yardımı ile 10’’-18” arasında ayarlanabilir. Her gövdeye yerleştirilmiş bağımsız özel yay mekanizması vardır. Bu mekanizmada özel amortisör yayları kullanılmaktadır. Kurtulma mekanizması sayesinde, herhangi bir taşlı arazilerde engellerden rahatça geçiş sağlayarak pulluğun zarar görmesini önler. Bu sayede alt grup parçalarının kırılması, cıvataların kopması ve pulluğun konstrüksiyonun bozulması gibi durumlar önlenmiş olmaktadır.

    Her gövde arası anma boyu optimum seviyede tutularak toprağın akışı rahatlatılmış, böylece toprak kabarmasından dolayı pulluğun traktöre vereceği çekiden gelen ağırlık ortadan kaldırılmıştır. Pulluklara sonradan +1 gövde (sok) ilavesi mümkündür.
 
Ayak Sayısı5
Boyut (inch)13
Profil Çeşidi120*100
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...